Medya Yoluyla Transfer!

Oyun içerisinde transfer yöntemleri sınırlı kalmaz. Oyunu her zaman kuralına göre oynamak, uymak keyifli olmaz. Bir oyuncuyla ilgilenip, onun ufak yardımlarıyla daha ucuza almanız mümkün olduğunu belirtmeliyim.

Bildiğiniz gibi medyaya ufak bir demeç verip, oyuncuyla ilgilendiğinizi duyuruyorsunuz. Bu pek yeterli olmadığı gibi bazen etkili sonuçta alamıyorsunuz. Bu hamle sonrası öncelikli transfer hedefi olarak açıklıyoruz. Bunun sonrası kaptanı yada takım içerisinde etkili birisini basınla konuşmasını istiyoruz. Bu hamleyle oyuncu istendiğini ve takıma karşı ilgisi artmaya başlar. Bu hamlenin hemen sonrasında ucuza bir teklif yapıp, takımla pazarlık yapıyoruz. Bu pazarlık sonrası onlar kendi fiyatlarında diretirken, biz kendi fiyatımızı diretiyoruz ve anlaşma tamamlanmıyor. Haliyle bizde masadan kalkıp, oyuncuya dönüyoruz. Bu hamle sonrası beklenen haber geliyor;

Hasic bu tutumdan dolayı kulübüne kızdı ve resti çekti. Bu haber sonrası biraz daha zorlayıp, fiyat kırmaya çalıştım. Normal şartlarda buraları zorlayıp, transfer listesine koyulmasına olanak sağlayabilirsiniz. Ben direk €5MN fiyata kabul olduğum için teklifi verdim ve kabul edildi. Hemen arkasından oyuncuyla pazarlık ettim ve kabul etti. Artık şanlı Trabzonspor formasıyla mücadele edecek!

Mutlu son!

SinyorSelim
Hakkımda ki yazımı buraya sığdırmak, kıstırmak olmazdı. Detaylarını öğrenmek için Ben Kimim? sayfasına bakmanı önerebilirim.