SS’20 – Oyuncu Listem

Merhaba dostlarım.

Neredeyse 1 aydır aklımda olan ama bir türlü fırsatını bulamadığım listemi sonunda paylaşıyorum. Listemi toparlama, düzeltme ve ayırma işlemlerimi dün itibaren bitirmiş olup, bugün sizlerin huzuruna sunuyorum. Açıkça konuşmak gerekirse bu listenin ekmeğini fazlasıyla yedim. İçerisinde kaliteli isimlerle birlikte kelepir sayılan oyuncularda var. Sizinde kullanmanız ve faydalanmasını isterim ki, oyun keyfinizi az da olsa arttırmış olalım. Umarım liste beklediğim gibi etki yapar. Hadi lafı fazla uzatmadan, liste içeriğimize geçelim.

Listemi oluştururken sadece kelepir odaklı olmadığını söylemem gerek. İlerleyen yıllarda boştayken aldığım, ucuza kapattığım, verim aldığım vb gibi isimleri de dahil ettim. Bunun sebebi geniş bir listeye sahip olup, oyuncu ararken işimizi kolaylaştırmaktı. Sanırım benim adıma bu başarılı geçti. Sizde de aynı etkiyi sağlayıp, işinizi kolaylaştırmasını temenni ediyorum.

Listemin içerisinde birden fazla tanıdık sima, ligimizde oynayan isimlere denk gelirsiniz. Bu listemi takımlara bölmeden, itibarlarını baz alarak oluşturmadım. Sabit bir listeyle oynayıp, sürekli güncelleme yaparak ilerledim. Bugün ufak tefek toparlama ve kaydetme ile sizlerle paylaşıyorum. Umarım benim faydalandığım gibi sizinde işinizi görür. Şimdiden bol bol satışlar.

SinyorSelim
Hakkımda ki yazımı buraya sığdırmak, kıstırmak olmazdı. Detaylarını öğrenmek için Ben Kimim? sayfasına bakmanı önerebilirim.